Nastartuj svou kariéru
u nás!

Jsme moderní advokátní kancelář v samém srdci Prahy s otevřeným a přátelským kolektivem.

Při práci nehledíme na objem, ale především na individuální přístup a kvalitu poskytované služby. Neřadíme se sice mezi největší kanceláře, ale máme dostatečný počet právníků na to, abychom přijali jakkoliv velikou zakázku.

V současné době hledáme posilu na pozici:

Advokátní koncipient / koncipientka

Nabízíme účast na zajímavých projektech i s mezinárodním přesahem, možnost kariérního růstu ve stabilní advokátní kanceláři, motivující finanční ohodnocení reflektující schopnosti a pracovní nasazení.

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • velmi dobrá znalost platného práva
  • zaujetí pro práci v právním poradenství
  • chuť učit se novým věcem
  • týmový hráč
  • proklientský a pozitivní přístup

Vítáme:

  • uvítáme předchozí praxi v oboru
  • zahraniční studijní zkušenosti

Nabízíme:

  • prestižní a různorodou práci především v oblasti obchodního, finančního a nemovitostního práva
  • příležitost podílet se na řešení projektů pro významné mezinárodní i domácí klienty
  • kancelář přímo v centru Prahy
  • práci v cizích jazycích
  • přátelskou atmosféru
  • motivující finanční ohodnocení (40.000,- Kč a více dle zkušeností)
  • pravidelnou pracovní dobu
  • publikační činnost
  • firemní benefity

Právní student / studentka

Jedná se o podpůrnou pozici pro advokátní tým na DPP, s rozsahem 8 hodin 2-3 dny v týdnu dle dohody a časových možností. Standardní náplní práce je odborná a administrativní opora právního týmu, zpracování dokumentace, právních rešerší a analýz a samostatné řešení zadaných úkolů.

Důležité jsou pro nás nadšení a chuť se učit novým věcem. Ideálně hledáme studenta/ku třetího či vyššího ročníku s předchozí praxí, nicméně ta není podmínkou a celý náš tým je připraven vás v počátcích podpořit. Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka, případná němčina výhodou.
Nabízíme stabilní zázemí pro začátky v advokacii s možností další spolupráce i po studiu.

Asistent/ka v advokátní kanceláři

Jsme moderní kancelář v centru Prahy s otevřeným přátelským kolektivem a hledáme kolegu či kolegyni, který/á s námi naváže dlouhodobou spolupráci s nástupem dle dohody, ideálně ihned. Typ úvazku HPP. Přibližná mzda 35.000 – 45.000 Kč podle dovedností, zkušeností a velikosti úvazku.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou;
  • předchozí praxi na administrativní pozici, ideálně v advokátní kanceláři;
  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, dobrou znalost anglického jazyka;
  • příjemné vystupování, týmového ducha, organizační a komunikační schopnosti.

Náplň práce:

  • administrativní podpora právního týmu a kanceláře;
  • příprava a formátování dokumentů na pokročilé úrovni;
  • správa a administrace datových schránek;
  • komunikace s dodavateli, soudy a úřady;
  • péče o návštěvy/klienty.

Nabízíme:

  • přiměřené finanční ohodnocení a občasné odměny;
  • příspěvek na MultiSport kartu, 5 týdnů dovolené, sick days, občerstvení na pracovišti;
  • firemní notebook;
  • moderní kancelářské prostory v centru Prahy;
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit a zaslat nám svůj životopis na adresu office@sirokyzrzavecky.cz. V případě, že se chcete dozvědět více o našem týmu, využijte naše webové stránky www.sirokyzrzavecky.cz.

Adresa

Myšák Gallery
Vodičkova 710/31
110 00 Praha 1
Česká republika

Telefon

+420 226 216 790

info@sirokyzrzavecky.cz

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OBCHODNÍ PODMÍNKY